Які продукти допоможуть залишатися не тільки здоровим, але і щасливим, пише maximum.fm

Групі мексиканських дослідників після аналізу 1700 хімічних речовин з багатьох популярних продуктів, вдалося з’ясувати, що деякі з них за своїм хімічним складом схожі з речовинами, що входять до складу широко використовуваних антидепресантів.

Яйця. Доведено, що споживання яєць робить людину добрішою. Яйця містять триптофан, з якого утворюється серотонін, що впливає на настрій і відчуття щастя. Також яйця містять незамінні жирні кислоти, вітаміни А, Е, D, каротин і вітаміни В, брак яких призводить до депресії.

Сьомга. Вживання м’яса сьомги знімає емоційну напругу, покращує настрій і допомагає в боротьбі з депресією, стверджують вчені. Завдяки своїм корисним властивостям риба знімає нервову напругу і допомагає відновити працездатність мозку після виснажливої ​​роботи.

Зерновий хліб. Зерновий хліб також можна назвати природним антидепресантом. Більшість сортів зернового хліба містять амінокислоти, в тому числі триптофан.

Червоне м’ясо. Результати недавніх досліджень показали, що червоне м’ясо значно покращує настрій, а відмова від нього подвоює ризик депресії. Попри поширену думку про те, що червоне м’ясо шкодить здоров’ю, люди, які не вживають цей продукт, недоотримують залізо.

Зелений чай. У чаї міститься кофеїн. Чайний кофеїн прийнято називати теїном. Його вплив на організм набагато м’якший, ніж вплив кофеїну. Відомо, що теїн є чудовим засобом від нудьги і поганого настрою.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

 • Продам

  Продам картоплю  с.Рокитне.  За деталями звертатись за тел. 0665777855 Іра  

 • Ремонт та реставрація суконь

  Весільний салон "Анна" пропонує послуги: - ремонт та реставрація весільних, вечірніх та дитячих...

 • Продам

   ліжко .160/200 .зроблено з дерева ( вільха). 4200гр. З матрасом 7200.(нові). За детальною...

 • Продається

  молочне теля в селі Блажево біля сільської ради. Звертатись заа тел. 380964192788.  

 • Продам

  домашні тушки перепілок (забій під замовлення). Звертатись за тел. 0668985270  

Погода

Погода