Чисельність населення в різних частинах Землі змінюється неоднаково, тому що залежить від народжуваності та смерті. У цій статті ми розглянемо, як змінилася чисельність населення з 1960 по 2021 рік.

Прикордонна служба "Березове" інформує, що в період з 12 по 14 травня 2021 року на околиці Рокитнівського кар'єру будуть проводитись комплексні практичні заняття з практичним виконанням вправ стрільб із автомата Калашникова.

Біотехнологічна фірма Oxitec випустила у природу острові Флорида-Кіс своїх генетично модифікованих комарів. Мета – придушити розмноження диких, хвороботворних популяцій комарів в регіоні.

Завтра вдень, 12 травня, на Рівненщині очікуються пориви південно-східного вітру 15-20м/с (I рівень небезпечності, жовтий). Попередження про небезпечні метеорологічні явища видали у Рівненському обласному центрі з гідрометеорології.

Геомагнітні бурі – це збурення магнітного поля Землі, викликані спалахами на Сонці. Вважається, що магнітні бурі впливають на судини і наше самопочуття. Найбільше їх впливу схильні метеозалежні і літні люди, а також вагітні жінки.

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода