Завтра, 20 жовтня, у більшості областей України потепліє. За прогнозом синоптика Наталки Діденко стовпчики термометрів сягнуть +16...+18 градусів тепла.

Співробітники Держпродспоживслужби, Центру контролю та профілактики хвороб, патрульної поліції розпочнуть перевіряти достовірність COVID-сертифікатів із 21 жовтня у громадських місцях. 

Національний університет «Острозька академія» запрошує всіх охочих на День відкритих дверей, що відбудеться 21 жовтня. Це свято унікальне, адже Острозька академія святкує 445 років з Дня заснування. Завітайте та отримайте професійну консультацію щодо вступу!

Як зберегти зрізані свіжі троянди вдома у вазі якомога довше? Спробуємо розібратися. Є деякі народні поради, засоби і способи, які можуть допомогти зберегти букет королеви квітів свіжим якомога довше.

Протятом останніх семи днів на території Рокитнівської територіальної громади зареєстровано 150 випадків захворювання серед населення громади на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет продовжує інформувати про показники вакцинації серед освітян. Кількість вчителів і працівників шкіл, які отримали щеплення заради збереження свого здоров’я та здоров’я оточуючих, продовжує зростати.

У зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації та на виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України, в області проведені раптові обстеження працівників харчоблоків дитячих закладів на наявність носійства патогенного стафілококу.

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода