Завтра, 20 жовтня, у більшості областей України потепліє. За прогнозом синоптика Наталки Діденко стовпчики термометрів сягнуть +16...+18 градусів тепла.

Співробітники Держпродспоживслужби, Центру контролю та профілактики хвороб, патрульної поліції розпочнуть перевіряти достовірність COVID-сертифікатів із 21 жовтня у громадських місцях. 

Національний університет «Острозька академія» запрошує всіх охочих на День відкритих дверей, що відбудеться 21 жовтня. Це свято унікальне, адже Острозька академія святкує 445 років з Дня заснування. Завітайте та отримайте професійну консультацію щодо вступу!

Протятом останніх семи днів на території Рокитнівської територіальної громади зареєстровано 150 випадків захворювання серед населення громади на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет продовжує інформувати про показники вакцинації серед освітян. Кількість вчителів і працівників шкіл, які отримали щеплення заради збереження свого здоров’я та здоров’я оточуючих, продовжує зростати.

У зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації та на виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України, в області проведені раптові обстеження працівників харчоблоків дитячих закладів на наявність носійства патогенного стафілококу.

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода