Українську митницю щорічно проходить приблизно 500 тис. автомобілів, заявили в Офісі президента. Розмитнення автомобілів в Україні стане доступним через портал державних послуг “Дія”.

На засіданні повідомили, що через українську митницю щорічно проходить приблизно 500 тис. машин.

Коментар: “Унаслідок маніпулювання з вартістю у кишенях хабарників осідає приблизно $150 млн, а втрати бюджету сягають $300–400 млн. Тому пропонується передбачити автоматизовану прозору формулу, яка допоможе розраховувати вартість автомобіля за уніфікованими критеріями“, – ідеться в повідомленні.

Протягом наступних п’яти років після впровадження нової моделі вартість розмитнення легкових автомобілів буде знижено на 30%, повідомили у пресслужбі глави держави.

Торік у червні група з понад 40 народних депутатів зареєструвала три законопроєкти про пільгове розмитнення нових і старих транспортних засобів, ввезених до України (законопроєктів досі не розглядали в залі). У 2020 році на українські номери реєстрації перейшло 353,4 тис. ввезених з інших країн старих легкових авто.

Мобільний застосунок “Дія” запустили 6 лютого 2020 року. Спочатку в ньому були доступними водійські права і свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (коректно відображаються документи, видані після 2014 року, якщо документи видано раніше, найімовірніше, їх доведеться замінити).

Джерело Час-Дій.

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода