Співробітники Держпродспоживслужби, Центру контролю та профілактики хвороб, патрульної поліції розпочнуть перевіряти достовірність COVID-сертифікатів із 21 жовтня у громадських місцях. 

«Перевірки проводитимуть у місцях великого скупчення людей, де може бути поширення хвороби: під час перевезень, відвідувань закладів, ринків, торговельних майданчиків», – повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

У паперових свідоцтвах про вакцинацію обов’язково має бути вказана інформація про вид щеплення, кількість доз, підпис лікаря та печатка офіційної установи охорони здоров’я. «Усі дані про вакцинацію громадян вже є у реєстрі, який підключено до міжнародних баз. Інформацію перевірятимуть дуже ретельно. Уповноважені співробітники мають пересвідчитися в достовірності свідоцтва, бо відомі випадки їх підробки», – зазначив Білошицький.

Крім того, триває інтеграція відповідного програмного забезпечення на планшети поліцейських для швидкої перевірки сертифікатів з «Дії» або сканування паперового варіанта цього документа.

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода