В усіх закладах освіти Рівненщини з понеділка розпочалось дистанційне навчання до якого залучені  й учні, які виїхали за межі України. Про це повідомили в обласному департаменті освіти. 

За інформацією «Радіо ТРЕК».

 - "На територію області прибуло 2033 дитини шкільного віку. Всі вони залученні до навчання, зокрема: 6 учнів на сімейній формі навчання, 1384 учні – дистанційно у закладах загальної середньої освіти області, решта долучаються до освітнього процесу до шкіл за місцем постійного проживання.

За межі області вибуло 20 493 учні та 777 вчителів. Працюватимуть із за кордону дистанційно 251 вчитель.

Вчителям, які вимушено покинули країну, пропонують працювати дистанційно. А вже педагог вирішує, пише заяву, керівник закладу видає наказ про дистанційну форму роботи.

Тобто не всі виявляють бажання, але тих, хто відмовився не звільняють," - повідомила заступниця начальника обласного управління освіти й науки Марина Пашковська. 

Наразі безпекова ситуація на Рівненщині дозволяє здійснювати освітній процес відповідно до визначеної та затвердженої структури навчального року, додала посадовиця. 

Нагадаємо, організовувати освітній процес у певному закладі може педагогічна рада у межах часу, передбаченого освітньою програмою, а також  відповідно до навчального плану, та з урахуванням особливостей регіону.

 

 

if facebook 834722   if youtube 834723   if twitter 834708

Оголошення

Погода

Погода